Turnaj ve stolním tenise

Naše škola se opět prosadila v turnajích stolního tenisu mezi středními školami. V pátek 6.11. se naše družstva chlapců střetla s elitou Karlovarského kraje. V kategorii V. starších nás reprezentovalo družstvo ve složení Jakub Karlík, Robert Liguš a Nicolas Tůma. Žádný není aktivním tenistou a přesto obsadili velmi pěkné čtvrté místo v kraji mezi šesti účastníky. Bojovností a chytrostí dohnali technické nedostatky, a tak se jim podařilo porazit dva týmy. V kategorii VI.B dominovali Jan Žaloudík, Lukáš Hobl a Jan Smitek. Soupeřům nedali šanci a všechna čtyři utkání vyhráli v tréninkovém tempu 4:1. Postupem na republiku se jim otvírá i možná účast na celosvětovém turnaji konaném v Itálii. Děkujeme všem za reprezentaci školy a družstvu mladších hodně štěstí v republikovém finále v Holicích 23.11-24.11.

Mgr. Jiří Dantlinger