Regionální kolo olympiády z psychologie

V areálu chebské Papírny proběhlo dne 13. 3. dlouho očekávané regionální kolo olympiády z psychologie. Očekávané i z toho důvodu, že v něm naše škola vystoupila v roli pořadatele. Do soutěže se zapojilo celkem 9 studentů ze tří škol - SZŠ Klatovy, SZŠ a VOŠZ Plzeň a my. Tématem esejí a následných prezentací byla "Síla okamžiku". Nezávislá porota i obecenstvo složené ze žáků 2. A a 2. B třídy nemělo své rozhodování vůbec jednoduché. Třetí místo obsadil student Ondřej Mézl z Klatov (osobní zkušenosti na charitativní akci ve prospěch onkologicky nemocných dětí) a druhé místo připadlo Veronice Horkové z Plzně (úspěchy a neúspěchy v republikové reprezentaci v kuželkách). K naší velké radosti získal první místo žák naší školy Ondřej Dokulil (osudové osmičkové roky v historii Československa). O tom, že jeho práce zaujala, svědčí i ocenění publika. Ondra bude se svou prací dále reprezentovat západočeský region ve dnech 3. - 4. dubna na celorepublikovém kole v Liberci. Vítězům i všem dalším soutěžícím srdečně gratulujeme.

Foto 

Mgr. Radka Hallová