Veletrh fiktivních firem Sokolov

Období příprav, nervozity, dohadování se i těšení. Tak to vypadá vždy před účastí na veletrhu fiktivních firem. Po fenomenálním úspěchu firmy „Masáže Petr Klíč“ v Mostě jsme vyrazili již na 11. ročník regionálního kola v Sokolově. Jako každý rok je zde velká konkurence.

Naše škola vyslala dvě fiktivní firmy, „FF Masáže Petr Klíč“, kterou zastupovali žáci Petra Šomodiová a Kateřina Reidlová ze 3. B a nově vzniklá firma „FF Zdravej kancl, s. r. o.“, zastoupena Petrou Pospíšilovou, Eliškou Hrkalovou, Bárou Josífkovou a Filipem Holíkem z 2. B. Ostatní žáci pracující ve firmách byli skvělou oporou.

Bojovali jsme, co se dalo. Nováčci z 2. B si počínali velice dobře, o čemž svědčí hlavní cena města Sokolov předaná starostkou města Renatou Oulehlovou. Ostřílení bojovníci ze 3. B byli oceněni dokonce dvakrát, a to cenou za nejlepší slogan a hlavní cenou CEFIF Praha.

V březnu nás čeká již 25. ročník mezinárodního veletrhu fiktivních firem v Praze. Tohoto se účastní pouze jedna naše firma, a to „FF Masáže Petr Klíč.“. Chtěli bychom zabodovat, ale velká konkurence je pro nás trochu děsivá. Držte nám palce, budeme to potřebovat.

Foto 

Ing. Radmila Hovorková