Mezinárodní veletrh fiktivních firem v Praze

Dne 18. března žáci 3. B oboru Masér sportovní a rekondiční jeli podpořit spolužáky na mezinárodní veletrh fiktivních firem v Praze.

První dojmy:

 Na první pohled se stánek našeho týmu určitě mohl zařadit mezi ty pěkné.

Nálada týmu druhý den konání veletrhu byla pohodová, ale asi měli před sebou perný den, protože již ráno kolem deváté hodiny se pavilon zaplnil žáky z různých škol a uličkami mezi stánky se nedalo téměř procházet. Pracovní den končil v 17 hodin.

Musel to být nadlidský výkon pro všechny členy týmu, aby v tomto hemžení, hluku a chaosu klidně, soustředěně a kultivovaně nabízeli služby fiktivní firmy Petr Klíč. Ale moc jim to slušelo.

Ve chvíli, kdy začalo být na veletrhu příliš těsno, jsme se vydali do centra, abychom se pro změnu prodírali davy turistů. Na Staroměstském náměstí jsme objevili stejně nazdobený velikonoční strom, jako jsme vytvořili den předtím ve škole. Byl potřeba doping a patřičný nadhled z Prašné brány.

 V tuto chvíli nevím, jak naše fiktivní firma dopadla (vyhodnocení bylo až třetí den konání veletrhu), ale to nejlepší, co se dá v životě získat, jsou zkušenosti. Tak vím, že těch dobrých (možná i špatných), budou mít dost. Nechť jsou jim k užitku do dalšího života.

napsala a foto Kateřina Štochlová, učitelka odborného výcviku