Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám jsou zrušeny.

 

Kam po základní škole – BURZA ŠKOL

Dne 6. října 2016 se naše škola prezentovala na burze středních škol v Sokolově.

Této výjimečné akce se zúčastnilo více jak 20 středních škol Karlovarského kraje a zároveň i zástupci zaměstnavatelů a Úřadu práce Sokolov.

Účast žáků základních škol byla vysoká. Burza škol by jim měla usnadnit rozhodování o profesním směřování a dalším rozvoji. O studium na naší škole projevili návštěvníci akce přiměřený zájem. Nejvíce je upoutal obor Zdravotnický asistent (Praktická sestra).

O poutavou prezentaci všech oborů se zasloužili žáci 3. ročníku, a to Kristýna Malčánková, Jakub Řezáč (obor Masér sportovní a rekondiční), Lucie Lacinová, Kateřina Procházková (obor Sociální činnost), Adéla Kuráková, Marie Trantinová a Anna Květoňová (obor Zdravotnický asistent), všem patří dík.

 

Absolventi naší školy nekončí na úřadech práce, a proto

   jsme škola, kam má smysl chodit!

Reagujeme na růst poptávky

Připravujeme žáky na život

Garantujeme kvalitní studium

Zohledňujeme individuální zvláštnosti žáků

Garantujeme kvalitní přípravu na zahájení profesní kariéry

 

Fotografie

Ing. Radmila Hovorková

Bc. Lenka Píbilová